SEO (Arama Motoru Optimizasyonu) Hizmeti

İngilizce Search Engine Optimization kelimelerin baş harflerinden oluşan SEO, arama motoru iyileştirmesinin kısaltması olarak kullanılmaktadır. Arama motorlarından en yüksek sayıda ve nitelikli ziyaretçiyi çekmek için yapılan işlemler
On-Page SEO (Sayfa İçi Optimizasyon)
Bir web sitesi için SEO anlaşması yaptığımızda, ilk adımımız her zaman site içi optimizasyon olur.
Rakip Analizi
Doğru rakip, uzun süredir başarılı işler çıkaran, tasarımı, altyapısı ve içeriği ile kullanıcıların çoğunlukla tercih ettiği web sitelerden oluşur. Rakibi belirledikten sonraki aşama ise, rakibin doğru yaptığı ya da yanlış yaptığı işleri anlamak ve bunun üzerine nasıl fark yaratılacağının belirlenmesidir.
İçerik Geliştirme
Bir web sitesi için içerik her şeydir ! Arama motorları algoritmaları her ne kadar sürekli değişse ve gelişse de, arama motorlarının içeriğe verdiği önem hiçbir zaman eksilmemiştir.
Kontrol ve Raporlama
SEO çalışmalarının etkisi anlık olarak sitenize yansımaz, SEO uzun vadeli bir iştir. Yapılan tüm değişikliklerin, anlık olarak raporlanması da işte bu yüzden çok önemlidir.
Backlink Profilini İnceleme ve Temizlik
Sitenize gelen bağlantıları, tek tek inceler, bağlantıların veriliş şekline, anahtar kelimelere, bağlantı veren sitelere ve aldığınız backlink sayılarına göre listeler, iyi kötü işaretlemesi gerçekleştiririz.
Pazar Araştırması (Anahtar Kelime Seçimi)
Web sitenizin gücüne ve olgunluk durumuna uygun, en üst düzey başarı ve kazanç sağlayacağınız anahtar kelimeleri tespit eder ve size raporlanır.
Link İnşası
Link inşa çalışmaları son derece titizlikle, düzenli bir şekilde yapılmaktadır.
WhatsApp WhatsApp Destek